Heren 1 – Regiodivisie A
Datum | Thuisploeg | Uitploeg | Resultaat | Sets | |
---|---|---|---|---|---|
13 apr. | ROWI HS 1 | - | Vollido HS 1 | 1-3 | |
06 apr. | OKK '70 HS 1 | - | ROWI HS 1 | 3-1 | |
21 mrt. | ROWI HS 1 | - | Flits HS 1 | 2-3 | |
16 mrt. | Next Volley Dordrecht HS 2 | - | ROWI HS 1 | 3-1 | |
07 mrt. | Erasmus Volley HS 1 | - | ROWI HS 1 | 3-2 | |
29 feb. | ROWI HS 1 | - | Next Volley Dordrecht HS 3 | 2-3 | |
24 feb. | VC WIK Groot-Ammers HS 2 | - | ROWI HS 1 | 4-0 | |
01 feb. | ROWI HS 1 | - | CVV-Spirit HS 1 | 2-3 | |
27 jan. | Volley Tilburg HS 3 | - | ROWI HS 1 | 3-1 | |
20 jan. | ROWI HS 1 | - | Atak'55 HS 2 | 4-0 | |
12 jan. | Sliedrecht Sport HS 4 | - | ROWI HS 1 | 4-0 | |
16 dec. | ROWI HS 1 | - | OKK '70 HS 1 | 1-3 | |
25 nov. | Flits HS 1 | - | ROWI HS 1 | 1-3 | |
23 nov. | ROWI HS 1 | - | Next Volley Dordrecht HS 2 | 3-1 | |
16 nov. | ROWI HS 1 | - | Erasmus Volley HS 1 | 3-1 | |
11 nov. | Next Volley Dordrecht HS 3 | - | ROWI HS 1 | 3-1 | |
02 nov. | ROWI HS 1 | - | VC WIK Groot-Ammers HS 2 | 2-3 | |
28 okt. | CVV-Spirit HS 1 | - | ROWI HS 1 | 3-2 | |
12 okt. | ROWI HS 1 | - | Volley Tilburg HS 3 | 4-0 | |
07 okt. | Atak'55 HS 2 | - | ROWI HS 1 | 3-2 | |
30 sep. | ROWI HS 1 | - | Sliedrecht Sport HS 4 | 1-3 | |
23 sep. | Vollido HS 1 | - | ROWI HS 1 | 3-1 |
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien
Dames 1 – 2e klasse F
Datum | Thuisploeg | Uitploeg | Resultaat | Sets | |
---|---|---|---|---|---|
13 apr. | ROWI DS 1 | - | Set Up DS 1 | 1-3 | |
06 apr. | Gepidae DS 3 | - | ROWI DS 1 | 1-3 | |
23 mrt. | ROWI DS 1 | - | De Moriaan Symmachia Roosendaal DS 3 | 2-3 | |
09 mrt. | ROWI DS 1 | - | Gavoc'10 DS 2 | 3-2 | |
02 mrt. | De Burgst Breda DS 4 | - | ROWI DS 1 | 4-0 | |
24 feb. | Dunamis DS 5 | - | ROWI DS 1 | 0-4 | |
27 jan. | Condor DS 2 | - | ROWI DS 1 | 1-3 | |
20 jan. | ROWI DS 1 | - | Sic Pugno DS 1 | 0-4 | |
13 jan. | Westphal Kozijnen CSS DS 1 | - | ROWI DS 1 | 1-3 | |
16 dec. | ROWI DS 1 | - | Gepidae DS 3 | 3-1 | |
14 dec. | ROWI DS 1 | - | Dunamis DS 5 | 3-1 | |
09 dec. | De Moriaan Symmachia Roosendaal DS 3 | - | ROWI DS 1 | 4-0 | |
18 nov. | Gavoc'10 DS 2 | - | ROWI DS 1 | 3-1 | |
11 nov. | ROWI DS 1 | - | De Burgst Breda DS 4 | 3-2 | |
25 okt. | Sic Pugno DS 1 | - | ROWI DS 1 | 3-1 | |
14 okt. | ROWI DS 1 | - | Condor DS 2 | 1-3 | |
30 sep. | ROWI DS 1 | - | Westphal Kozijnen CSS DS 1 | 3-1 | |
23 sep. | Set Up DS 1 | - | ROWI DS 1 | 3-1 |
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien
Meisjes A1, 2de klasse D, 1ste helft
Nevobo Feed: De opgegeven Feed kan niet worden verwerkt. |
Meisjes A2, 3de klasse A, 1ste helft
Nevobo Feed: De opgegeven Feed kan niet worden verwerkt. |
Meisjes B, 3e klasse C, 1ste helft
Nevobo Feed: De opgegeven Feed kan niet worden verwerkt. |
Meisjes C, 3e klasse C, 1ste helft
Nevobo Feed: De opgegeven Feed kan niet worden verwerkt. |
Jongens C, 3e klasse B, 1ste helft
Datum | Thuisploeg | Uitploeg | Resultaat | Sets |
---|
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien
4 gedachten aan “Uitslagen Nevobo”