Dames 1

2de  Klasse, poule E

2  Kim Leijten
3  Debbie van Elewout
4  Cora van de Ven
5  Kirsten Jochems
6  Anouk Pruijssers
7  Kim van den Bosch
8  Nikki Balemans
9  Janneke van den Berg
10  Simone Rommers

* (TR) = alleen trainen
Trainer:                 Leo Frijters
Coach:                  Bert van de Bersselaar

.
Programma

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaatsRoute
29 sep.16:00Bok DS 2 - ROWI DS 1't Groene Woud KAPELLE
6 okt.17:00ROWI DS 1 - YVC DS 1Het Turfschip ETTEN-LEUR
13 okt.19:00YVC DS 2 - ROWI DS 1De Eenhoorn OOSTBURG
20 okt.17:30Groene Ster DS 1 - ROWI DS 1De Borgh ZEVENBERGEN
27 okt.17:00ROWI DS 1 - Gavoc'10 DS 1Het Turfschip ETTEN-LEUR
3 nov.15:00Savok DS 1 - ROWI DS 1MFC De Statie SAS VAN GENT
10 nov.17:00ROWI DS 1 - Kraftwell Symmachia Roosendaal DS 5Het Turfschip ETTEN-LEUR
24 nov.17:00ROWI DS 1 - De Burgst Breda DS 4Het Turfschip ETTEN-LEUR
8 dec.16:00Mytilus DS 1 - ROWI DS 1Omnium GOES
15 dec.17:00Sic Pugno DS 3 - ROWI DS 1De Boulevard BERGEN OP ZOOM
12 jan.17:00ROWI DS 1 - Bok DS 2Het Turfschip ETTEN-LEUR
19 jan.19:00YVC DS 1 - ROWI DS 1De Eenhoorn OOSTBURG
26 jan.17:00ROWI DS 1 - YVC DS 2Het Turfschip ETTEN-LEUR
2 feb.17:30Gavoc'10 DS 1 - ROWI DS 1't Veerhuis OUD GASTEL
9 feb.17:00ROWI DS 1 - Savok DS 1Het Turfschip ETTEN-LEUR
16 feb.17:00Kraftwell Symmachia Roosendaal DS 5 - ROWI DS 1D'n Dijck ROOSENDAAL
23 feb.13:00ROWI DS 1 - Groene Ster DS 1Het Turfschip ETTEN-LEUR
16 mrt.16:30De Burgst Breda DS 4 - ROWI DS 1Sportcentrum Breda BREDA
23 mrt.15:00ROWI DS 1 - Mytilus DS 1Het Turfschip ETTEN-LEUR
6 apr.17:00ROWI DS 1 - Sic Pugno DS 3Het Turfschip ETTEN-LEUR
13 apr.17:00VAT DS 1 - ROWI DS 1MFC Kloosterhof HOOGERHEIDE


Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

.
Tussenstand

#Team Wedstr.Punten
1De Burgst Breda DS 415
2Kraftwell Symmachia Roosendaal DS 515
3VAT DS 114
4Gavoc'10 DS 114
5Sic Pugno DS 314
6Mytilus DS 111
7Savok DS 111
8ROWI DS 111
9YVC DS 100
10Groene Ster DS 100
11YVC DS 210
12Bok DS 210
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien