Uitslagen Nevobo


Heren 1 – Regiodivisie A

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
30 nov.VC WIK Groot-Ammers HS 2 - ROWI HS 13-1
14 nov.ROWI HS 1 - Next Volley Dordrecht HS 23-1
08 nov.OKK '70 HS 1 - ROWI HS 13-1
24 okt.ROWI HS 1 - De Moriaan Symmachia Roosendaal HS 12-3
17 okt.ROWI HS 1 - Volley2B HS 10-4
12 okt.Fusion Rotterdam HS 1 - ROWI HS 13-2
27 sep.Sliedrecht Sport HS 3 - ROWI HS 13-2
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

Heren 2 – 3e klasse E

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
07 dec.ROWI HS 2 - VVC-Vught HS 21-3
30 nov.De Moriaan Symmachia Roosendaal HS 5 - ROWI HS 23-1
28 nov.Westphal Kozijnen CSS HS 2 - ROWI HS 23-1
16 nov.ROWI HS 2 - VC Goirle HS 13-1
09 nov.Avanti HS 1 - ROWI HS 23-1
02 nov.ROWI HS 2 - Spirit HS 13-1
12 okt.VOKO HS 4 - ROWI HS 20-4
05 okt.ROWI HS 2 - Condor HS 23-1
28 sep.Vridos HS 2 - ROWI HS 22-3
21 sep.ROWI HS 2 - Volley Tilburg HS 63-1
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

Dames 1 – 2e klasse E

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
07 dec.ROWI DS 1 - Gavoc'10 DS 13-1
30 nov.Savok DS 1 - ROWI DS 11-3
28 nov.ROWI DS 1 - De Moriaan Symmachia Roosendaal DS 33-1
23 nov.Intermezzo DS 1 - ROWI DS 11-3
16 nov.ROWI DS 1 - Scheldesport DS 14-0
09 nov.Groene Ster DS 1 - ROWI DS 11-3
02 nov.ROWI DS 1 - Forza Schouwen-Duiveland DS 20-4
12 okt.ROWI DS 1 - VV-VAT DS 11-3
05 okt.VV-VAT DS 2 - ROWI DS 10-4
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

Dames 2 – 3e klasse G

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
07 dec.ROWI DS 2 - Jola Olympus DS 43-1
23 nov.Phoenix DS 3 - ROWI DS 23-1
16 nov.ROWI DS 2 - Groene Ster DS 24-0
09 nov.Sic Pugno DS 3 - ROWI DS 24-0
02 nov.ROWI DS 2 - Westphal Kozijnen CSS DS 13-2
12 okt.Atak'55 DS 3 - ROWI DS 21-3
05 okt. - -
28 sep.Gepidae DS 4 - ROWI DS 21-3
21 sep.ROWI DS 2 - De Burgst Breda DS 54-0
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

Jongens A, 1e klasse B, 2e helft

Nevobo Feed: De opgegeven Feed kan niet worden verwerkt.

Jongens C, 2e klasse A, 2e helft

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
07 dec.ROWI JC 1 - Voverdi JC 13-2
23 nov.Intermezzo JC 2 - ROWI JC 10-4
16 nov.ROWI JC 1 - Gavoc'10 JC 14-0
09 nov.Intermezzo JC 2 - ROWI JC 11-3
02 nov.ROWI JC 1 - Forza Schouwen-Duiveland JC 13-2
23 okt.Voverdi JC 1 - ROWI JC 11-3
19 okt.ROWI JC 1 - Intermezzo JC 24-0
05 okt.Forza Schouwen-Duiveland JC 1 - ROWI JC 13-2
26 sep.ROWI JC 1 - Gavoc'10 JC 14-0
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

Meisjes B, 2e klasse D, 2e helft

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
07 dec.ROWI MB 1 - VC 't Aogje MB 11-3
27 nov.Set Up MB 1 - ROWI MB 14-0
23 nov.VC 't Aogje MB 1 - ROWI MB 11-3
16 nov.ROWI MB 1 - VC 't Aogje MB 11-3
09 nov.Set Up MB 1 - ROWI MB 14-0
02 nov.ROWI MB 1 - Sic Pugno MB 13-2
19 okt.Sic Pugno MB 1 - ROWI MB 13-2
05 okt.ROWI MB 1 - Set Up MB 10-4
21 sep.Sic Pugno MB 1 - ROWI MB 12-3
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

Meisjes C, 2e klasse E, 2e helft

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien