Uitslagen Nevobo


Notice: Undefined offset: 1 in E:\HostingSpaces\Smit16\rowi-volley.nl\wwwroot\wp-content\plugins\nevobo-feed\nevobo-feed.php on line 201

Notice: Undefined offset: 2 in E:\HostingSpaces\Smit16\rowi-volley.nl\wwwroot\wp-content\plugins\nevobo-feed\nevobo-feed.php on line 202

Notice: Undefined offset: 3 in E:\HostingSpaces\Smit16\rowi-volley.nl\wwwroot\wp-content\plugins\nevobo-feed\nevobo-feed.php on line 203

Notice: Undefined offset: 4 in E:\HostingSpaces\Smit16\rowi-volley.nl\wwwroot\wp-content\plugins\nevobo-feed\nevobo-feed.php on line 203

Notice: Undefined offset: 5 in E:\HostingSpaces\Smit16\rowi-volley.nl\wwwroot\wp-content\plugins\nevobo-feed\nevobo-feed.php on line 204


Heren 1 – Regiodivisie A

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
11 apr.Erasmus Volley HS 1 - ROWI HS 11-3
04 apr.ROWI HS 1 - Kraftwell Symmachia Roosendaal HS 10-4
23 mrt.Forza Schouwen-Duiveland HS 1 - ROWI HS 12-3
14 mrt.ROWI HS 1 - City Bril Krimpen HS 24-0
23 feb.AVVA HS 1 - ROWI HS 13-1
14 feb.ROWI HS 1 - Volley2B HS 13-1
07 feb.ROWI HS 1 - VC WIK Groot-Ammers HS 23-1
02 feb.Atak'55 HS 2 - ROWI HS 11-3
24 jan.ROWI HS 1 - Cegelec ZUVO HS 13-1
18 jan.Sliedrecht Sport HS 3 - ROWI HS 14-0
12 jan.Cegelec ZUVO HS 1 - ROWI HS 14-0
10 jan.ROWI HS 1 - Next Volley Dordrecht HS 21-3
15 dec.Kraftwell Symmachia Roosendaal HS 1 - ROWI HS 11-3
06 dec.ROWI HS 1 - Forza Schouwen-Duiveland HS 14-0
28 nov.City Bril Krimpen HS 2 - ROWI HS 14-0
15 nov.ROWI HS 1 - AVVA HS 13-1
10 nov.Volley2B HS 1 - ROWI HS 13-2
03 nov.VC WIK Groot-Ammers HS 2 - ROWI HS 13-1
25 okt.ROWI HS 1 - Atak'55 HS 23-2
04 okt.ROWI HS 1 - Sliedrecht Sport HS 32-3
28 sep.Next Volley Dordrecht HS 2 - ROWI HS 13-1
20 sep.ROWI HS 1 - Erasmus Volley HS 13-2
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

Heren 2 – 3e klasse E

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
06 apr.ROWI HS 2 - Kraftwell Symmachia Roosendaal HS 63-1
30 mrt.AVC '87 HS 3 - ROWI HS 20-4
23 mrt.ROWI HS 2 - Mytilus HS 34-0
16 mrt.Condor HS 3 - ROWI HS 20-4
23 feb.ROWI HS 2 - AVC '87 HS 33-1
16 feb.VV Stevo HS 3 - ROWI HS 21-3
09 feb.ROWI HS 2 - Savok HS 13-1
26 jan.ROWI HS 2 - Gavoc'10 HS 34-0
18 jan.VOKO HS 6 - ROWI HS 20-4
12 jan.ROWI HS 2 - Bok HS 23-1
15 dec.Kraftwell Symmachia Roosendaal HS 6 - ROWI HS 22-3
08 dec.Mytilus HS 3 - ROWI HS 20-4
24 nov.ROWI HS 2 - Condor HS 34-0
10 nov.ROWI HS 2 - VV Stevo HS 33-1
03 nov.Savok HS 1 - ROWI HS 24-0
13 okt.Gavoc'10 HS 3 - ROWI HS 20-4
06 okt.ROWI HS 2 - VOKO HS 64-0
27 sep.Bok HS 2 - ROWI HS 20-4
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

Dames 1 – 2e klasse E

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
06 apr.ROWI DS 1 - Sic Pugno DS 34-0
30 mrt.VAT DS 1 - ROWI DS 14-0
29 mrt.YVC DS 2 - ROWI DS 12-3
23 mrt.ROWI DS 1 - Mytilus DS 13-1
16 mrt.De Burgst Breda DS 4 - ROWI DS 14-0
23 feb.ROWI DS 1 - Groene Ster DS 11-3
16 feb.Kraftwell Symmachia Roosendaal DS 5 - ROWI DS 13-2
09 feb.ROWI DS 1 - Savok DS 13-2
02 feb.Gavoc'10 DS 1 - ROWI DS 13-1
26 jan.ROWI DS 1 - YVC DS 23-1
19 jan.YVC DS 1 - ROWI DS 14-0
12 jan.ROWI DS 1 - Bok DS 23-2
15 dec.Sic Pugno DS 3 - ROWI DS 11-3
13 dec.ROWI DS 1 - Gavoc'10 DS 13-1
08 dec.Mytilus DS 1 - ROWI DS 11-3
24 nov.ROWI DS 1 - De Burgst Breda DS 42-3
10 nov.ROWI DS 1 - Kraftwell Symmachia Roosendaal DS 53-1
03 nov.Savok DS 1 - ROWI DS 13-1
20 okt.Groene Ster DS 1 - ROWI DS 11-3
06 okt.ROWI DS 1 - YVC DS 11-3
29 sep.Bok DS 2 - ROWI DS 13-2
22 sep.ROWI DS 1 - VAT DS 11-3
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

Dames 2 – 3e klasse G

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
13 apr.Scheldesport DS 1 - ROWI DS 24-0
06 apr.ROWI DS 2 - Sic Pugno DS 43-1
23 mrt.ROWI DS 2 - Mytilus DS 23-1
16 mrt.AVC '87 DS 1 - ROWI DS 23-1
23 feb.ROWI DS 2 - VV Stevo DS 21-3
16 feb.Savok DS 2 - ROWI DS 24-0
02 feb.Ardito DS 2 - ROWI DS 23-1
26 jan.ROWI DS 2 - Gavoc'10 DS 21-3
12 jan.ROWI DS 2 - Bok DS 34-0
15 dec.Sic Pugno DS 4 - ROWI DS 21-3
08 dec.Mytilus DS 2 - ROWI DS 23-2
24 nov.ROWI DS 2 - AVC '87 DS 14-0
17 nov.VV Stevo DS 2 - ROWI DS 23-2
10 nov.ROWI DS 2 - Savok DS 21-3
03 nov.Bok DS 3 - ROWI DS 21-3
27 okt.ROWI DS 2 - Ardito DS 23-1
13 okt.Gavoc'10 DS 2 - ROWI DS 24-0
22 sep.ROWI DS 2 - Scheldesport DS 10-4
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

Jongens A, 1e klasse B, 2e helft

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
13 apr.Ledub JA 1 - ROWI JA 13-1
06 apr.ROWI JA 1 - DKJO JA 13-1
30 mrt.De Burgst Breda JA 1 - ROWI JA 14-0
23 mrt.ROWI JA 1 - De Burgst Breda JA 12-3
23 feb.ROWI JA 1 - Hands Up /HLB Van Daal/DS JA 11-3
16 feb.ROWI JA 1 - Ledub JA 12-3
02 feb.DKJO JA 1 - ROWI JA 10-4
26 jan.ROWI JA 1 - De Burgst Breda JA 14-0
19 jan.Hands Up /HLB Van Daal/DS JA 1 - ROWI JA 12-3
12 jan.Ledub JA 1 - ROWI JA 13-1
15 dec.Next Volley Dordrecht JA 2 - ROWI JA 12-3
08 dec.Vridos JA 1 - ROWI JA 13-1
01 dec.De Burgst Breda JA 1 - ROWI JA 13-2
24 nov.ROWI JA 1 - De Burgst Breda JA 13-1
10 nov.ROWI JA 1 - Next Volley Dordrecht JA 20-4
27 okt.ROWI JA 1 - Vollido JA 11-3
20 okt.AVVA JA 1 - ROWI JA 14-0
06 okt.ROWI JA 1 - Vridos JA 13-2
29 sep.Vollido JA 1 - ROWI JA 14-0
22 sep.ROWI JA 1 - AVVA JA 10-4
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

Jongens C, 2e klasse A, 2e helft

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
13 apr.Sic Pugno JC 1 - ROWI JC 14-0
06 apr.ROWI JC 1 - Sic Pugno JC 10-4
26 mrt.ROWI JC 1 - Sic Pugno JC 12-3
23 mrt.ROWI JC 1 - Savok JC 12-3
16 mrt.Savok JC 1 - ROWI JC 13-1
23 feb.ROWI JC 1 - Gavoc'10 JC 10-4
09 feb.VVS'92 JC 1 - ROWI JC 13-1
02 feb.Savok JC 1 - ROWI JC 12-3
26 jan. - -
19 jan.Gavoc'10 JC 1 - ROWI JC 14-0
12 jan.ROWI JC 1 - VVS'92 JC 11-3
08 dec.Dunamis JC 1 - ROWI JC 13-1
01 dec.ROWI JC 1 - Atak'55 JC 20-4
24 nov.ROWI JC 1 - VC 't Aogje JC 10-4
17 nov.Atak'55 JC 2 - ROWI JC 14-0
13 nov.VC 't Aogje JC 1 - ROWI JC 14-0
03 nov.Gilze JC 1 - ROWI JC 14-0
27 okt.Westphal Kozijnen CSS JC 1 - ROWI JC 13-1
20 okt.ROWI JC 1 - Dunamis JC 11-3
13 okt.ROWI JC 1 - Westphal Kozijnen CSS JC 12-3
06 okt.ROWI JC 1 - Gavoc'10 JC 11-3
29 sep.Gavoc'10 JC 1 - ROWI JC 14-0
22 sep.ROWI JC 1 - Gilze JC 11-3
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

Meisjes B, 2e klasse D, 2e helft

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
13 apr.Bok MB 1 - ROWI MB 13-1
06 apr.De Burgst Breda MB 2 - ROWI MB 12-3
23 mrt.ROWI MB 1 - AVC '87 MB 14-0
16 mrt.AVC '87 MB 1 - ROWI MB 11-3
09 mrt.Set Up MB 1 - ROWI MB 12-3
23 feb.ROWI MB 1 - De Burgst Breda MB 24-0
16 feb.Kraftwell Symmachia Roosendaal MB 1 - ROWI MB 13-2
09 feb.ROWI MB 1 - Kraftwell Symmachia Roosendaal MB 13-2
26 jan.ROWI MB 1 - Bok MB 13-1
12 jan.ROWI MB 1 - Set Up MB 13-2
15 dec.Bok MB 1 - ROWI MB 11-3
08 dec.Kraftwell Symmachia Roosendaal MB 2 - ROWI MB 12-3
24 nov.ROWI MB 1 - Kraftwell Symmachia Roosendaal MB 23-1
10 nov.ROWI MB 1 - Groene Ster MB 10-4
02 nov.Groene Ster MB 1 - ROWI MB 14-0
27 okt.Sic Pugno MB 1 - ROWI MB 14-0
20 okt.ROWI MB 1 - Sic Pugno MB 11-3
13 okt.Set Up MB 1 - ROWI MB 11-3
06 okt.ROWI MB 1 - Set Up MB 13-2
22 sep.ROWI MB 1 - Bok MB 13-1
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

Meisjes C, 2e klasse E, 2e helft

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
13 apr.Jola Olympus MC 1 - ROWI MC 13-1
06 apr.ROWI MC 1 - De Burgst Breda MC 24-0
30 mrt.ROWI MC 1 - VOKO MC 32-3
23 mrt.ROWI MC 1 - Next Volley Dordrecht MC 43-2
16 mrt.De Burgst Breda MC 2 - ROWI MC 10-4
16 feb.Sliedrecht Sport MC 5 - ROWI MC 14-0
09 feb.ROWI MC 1 - Jola Olympus MC 10-4
02 feb.VOKO MC 3 - ROWI MC 10-4
26 jan.ROWI MC 1 - Sliedrecht Sport MC 53-2
12 jan.Next Volley Dordrecht MC 4 - ROWI MC 11-3
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien