Programma


Notice: Undefined offset: 1 in E:\HostingSpaces\Smit16\rowi-volley.nl\wwwroot\wp-content\plugins\nevobo-feed\nevobo-feed.php on line 289

Notice: Undefined offset: 2 in E:\HostingSpaces\Smit16\rowi-volley.nl\wwwroot\wp-content\plugins\nevobo-feed\nevobo-feed.php on line 290

Notice: Undefined offset: 1 in E:\HostingSpaces\Smit16\rowi-volley.nl\wwwroot\wp-content\plugins\nevobo-feed\nevobo-feed.php on line 289

Notice: Undefined offset: 2 in E:\HostingSpaces\Smit16\rowi-volley.nl\wwwroot\wp-content\plugins\nevobo-feed\nevobo-feed.php on line 290

Notice: Undefined offset: 1 in E:\HostingSpaces\Smit16\rowi-volley.nl\wwwroot\wp-content\plugins\nevobo-feed\nevobo-feed.php on line 289

Notice: Undefined offset: 2 in E:\HostingSpaces\Smit16\rowi-volley.nl\wwwroot\wp-content\plugins\nevobo-feed\nevobo-feed.php on line 290

Notice: Undefined offset: 1 in E:\HostingSpaces\Smit16\rowi-volley.nl\wwwroot\wp-content\plugins\nevobo-feed\nevobo-feed.php on line 289

Notice: Undefined offset: 2 in E:\HostingSpaces\Smit16\rowi-volley.nl\wwwroot\wp-content\plugins\nevobo-feed\nevobo-feed.php on line 290

Overzicht Recreanten programma: klik hier!

Overzicht NeVoBo programma:

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaatsRoute
19 sep.21:30ROWI HS 1 - Sliedrecht Sport HS 3Het Turfschip ETTEN-LEUR
21 sep.9:45VC 't Aogje MA 1 - ROWI MA 1De Doelen BREDA
21 sep.15:00ROWI DS 2 - De Burgst Breda DS 5Het Turfschip ETTEN-LEUR
21 sep.15:00ROWI HS 2 - Volley Tilburg HS 6Het Turfschip ETTEN-LEUR
21 sep.15:00ROWI MC 1 - VOKO MC 1Het Turfschip ETTEN-LEUR
21 sep.17:00ROWI DS 1 - Bok DS 2Het Turfschip ETTEN-LEUR
21 sep.17:00ROWI HS 3 - Bok HS 2Het Turfschip ETTEN-LEUR
21 sep.17:00ROWI JC 1 - Gavoc'10 JC 1Het Turfschip ETTEN-LEUR
21 sep.17:00ROWI MB 1 - Set Up MB 1Het Turfschip ETTEN-LEUR
26 sep.21:30ROWI HS 1 - Cegelec ZUVO HS 1Het Turfschip ETTEN-LEUR
28 sep.11:00Kraftwell Symmachia Roosendaal MA 2 - ROWI MA 1D'n Dijck ROOSENDAAL
28 sep.12:00Gepidae DS 4 - ROWI DS 2Sportcentrum UVT TILBURG
28 sep.14:45Next Volley Dordrecht MC 3 - ROWI MC 1De Dijk DORDRECHT
28 sep.16:30Vridos HS 2 - ROWI HS 2Neerpolder GIESSENBURG
28 sep.16:30BeneVia HS 3 - ROWI HS 3De Schenkel 'S-GRAVENDEEL
5 okt.13:00Sic Pugno MB 1 - ROWI MB 1De Boulevard BERGEN OP ZOOM
5 okt.14:30Forza Schouwen-Duiveland JC 1 - ROWI JC 1De Vanger BRUINISSE
5 okt.15:00VV-VAT DS 2 - ROWI DS 1MFC Kloosterhof HOOGERHEIDE
5 okt.15:00ROWI DS 2 - Voltena DS 5Het Turfschip ETTEN-LEUR
5 okt.15:00ROWI HS 2 - Condor HS 2Het Turfschip ETTEN-LEUR


Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien